Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте , моля за информация!  (Прочетена 129837 пъти)
Ивелин Бинев
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« -: Февруари 07, 2014, 09:36:07 »

Здравейте!Това е първа моя тема и искам да ви поздравя за хубавия форум който сте си спретнали  Млъкнал
Та така , реших да се пробвам в пчеларството и се надявам да стане мое интересно хоби.
Имам място , не знам за колко кошера обаче.Мястото е около декар или два.Намира се в околностите на гр.Дряново и е чисто , няма шум , автомобилни пътища и т.н.
Нужна ми е всякаква информация относно отглеждането на пчелите.Какви са видовете кошери?
Дали аз сам не мога да си изработя кошери?Има ли някакви специални изисквания които трябва да се спазват,за да не се навреди на пчелите?Знам че се правят от чам и се боядисват с еко боя , но нищо повече.
Колко вида са кошерите,и какво ги разделя на видове?
От къде мога да си купя пчелни семейства?
Решил съм да започна с малко , примерно около 10 кошера за да успея да влезна в нещата по-бързо.
Напълно съм бос в сферата на пчеларството и всякаква информация ще ми е от полза.
Какво ми е нужно за да стартирам , освен - терен , кошери и семейства?Някакво друго оборудване и т.н. ...?
Изчетох темите из форума , честно казано не са много изчерпателни и има доста термини които не са ми ясни та затова пуснах тема.
Много , благодаря - живи и здрави!
Активен
Ана Мария
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #1 -: Юни 29, 2014, 09:58:18 »

Здравейте и от мен! И аз от скоро се интересувам от пчеларство! Всякакви теми по въпроса ще са ми от полза!!!

Здравейте!Това е първа моя тема и искам да ви поздравя за хубавия форум който сте си спретнали  Млъкнал
Та така , реших да се пробвам в пчеларството и се надявам да стане мое интересно хоби.
Имам място , не знам за колко кошера обаче.Мястото е около декар или два.Намира се в околностите на гр.Дряново и е чисто , няма шум , автомобилни пътища и т.н.
Нужна ми е всякаква информация относно отглеждането на пчелите.Какви са видовете кошери?
Дали аз сам не мога да си изработя кошери? bambam Има ли някакви специални изисквания които трябва да се спазват,за да не се навреди на пчелите?Знам че се правят от чам и се боядисват с еко боя , но нищо повече.
Колко вида са кошерите,и какво ги разделя на видове?
От къде мога да си купя пчелни семейства?
Решил съм да започна с малко , примерно около 10 кошера за да успея да влезна в нещата по-бързо.
Напълно съм бос в сферата на пчеларството и всякаква информация ще ми е от полза.
Какво ми е нужно за да стартирам , освен - терен , кошери и семейства?Някакво друго оборудване и т.н. ...?
Изчетох темите из форума , честно казано не са много изчерпателни и има доста термини които не са ми ясни та затова пуснах тема.
Много , благодаря - живи и здрави!
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 10:37:24 от Ана Мария » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: