Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: помогнете  (Прочетена 5305 пъти)
petar
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« -: Януари 11, 2012, 06:49:47 »

пиша и тук моля ако някоий има отговор да ми пи6е тепърва почвам да се занимавам с пчели и искам да си взема ползвани кошери но празни без пчели възможно ли е да са заразени по някакъв начин самите кошери и какво може да се направи за по сигурно.Без пари са ми и затова вземам употребявани  а нз дали ще се запаля толкова че да инвестирам повече пари.
Активен
Мирослав
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2012, 07:30:18 »

Разбира се че може.Попитай собствениците за всеки случай и ако не са умрели от американския гнилец,можеш да го обгориш и си готов...
Прочети и това http://www.pcheli.net/bolesti/257-dezinfekcii-v-pchelarstvoto.html
Активен
petar
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2012, 07:49:18 »

благодаря ти много с обгарянето ще ги оправя а малките части можеби ще изваря сега тепърва се захващам с това и съм много ентусиазиран  Намигване Намигване Намигване
Активен
Plamen Ganev
Newbie
*
Публикации: 14

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2012, 09:57:16 »

По принцип,ако има зараза от американски гнилец-нищо не помага.Моят съвет е: ако са ти от познат сериозен човек-може да ги вземеш,но в противен случай не си струва да си рискуваш старта!Търси си пълни кошери!Това е най добро за старт!
Активен
Емил Георгиев
Newbie
*
Публикации: 6

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2012, 10:50:30 »

kolega vzemi gi ne ce pritecnqvai 1  trqbva da ce  izvarqt cac soda  kaustik i si  gotov  li4en  opit uspex
Активен
david
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2012, 02:38:39 »

колега няма проблеми ако послушаш колегата за содата каустик
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: